Esileht Väikelaps Lapse sünnipäev eriolukorra ajal Vastus teemale: Lapse sünnipäev eriolukorra ajal

Postitas:

Mu lapse sünnipäeval pidasid vanavanemad temaga pooletunnise videokõne igatahes (laps on 2a, nii et ta polnud suurem asi vestluspartner, muidu oleks ehk pikemalt ka).

Ma lausa ütleksin, et “aga kuskohas siis sina praegu ’istu kodus’ kampaania ajal lapse sünnipäevapidu kavatsesid pidada??”

Vabandust. Ma tõesti ei saa aru, millega sind haavasin.
Minu arvates sul oli nii vahva kirjeldus, kuidas laste sünnipäevasid oled tähistanud.
Selle teise postitaja kirjast tõesti ei saanud aru, et tal on probleem #püsikodus osas. Mulle jäi mulje, et ta viitas kui vahvad ideed varem lapsel on olnud ja sel aastal kodusünnipäev oleks lihtsalt nö jama tema arvates (ja sünnipäev ei ole praegu üldse tulemas).
Kui tõesti küsimus praegu pidamises, siis ma ei saa aru, miks peab kodusünnipäevast “ära rääkima” last. See ongi just suht ainus variant hetkel, virtuaalsete tervitustega nagu teil oli.
Ma kommenteerisin seda, et jäi mulje nagu *tava*olukorras oleks kodusünnipäev jama – mina seda ei arva.
Eks sain kõigest valesti aru.
Sinu esimene kirjeldus laste sünnipäevadest praegu oli väga südamlik ja panin sulle kohe plussi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.04 07:43; 03.04 07:45; 04.04 08:20;
To report this post you need to login first.