Esileht Väikelaps Emad, kes lastega kodus, aga tahaks tööle Vastus teemale: Emad, kes lastega kodus, aga tahaks tööle

Postitas:

last saades surusid sa oma egokese alla ja tegid valiku, temale ” jäägitult pühenduda” 🙂
Seega, kuidas sa kurdad, et tunned kasutuna ennast?! Tee päevaplaan ja järgige seda. Kui võimalik, tehke kodust väljasõite (juhul, kui auto) kuskile, kus lapsel põnev ja pole ülerahvastatust jne.
Tegele ja arenda oma last, kui sul otseselt tööülesandeid pole. Samas suuna last ka ise ja omaette tegutsema. Muidugi ei tule see sekundiga.

Aga enda mandumist leevenda nt lugemisega, õpi/täienda ennast, või hõiska netis, mis oskused sul on ja oleksid valmis tegema kodutööd.

Meil makstakse lasteaia kohatasu kinni, et me PÜSIKS KODUS koos oma lastega ja kui alguses tundus mullegi, et mu aju plahvatab, siis nüüd on mingi mõnus rutiin saavutatud. Päeva esimeses pooles tegelen väiksema lapsega, lõunast suurematega ja öösel (minu lemmik aeg!), kui kogu müra on vaibunud teen oma tööd. Samas ütlesin bossile ka kohe alguses, et palun mu koormust vähendada, sest ma lihtsalt ei jõua kogu karja taltsutamise kõrvalt 101% keskenduda, aga paika loksunud päevaplaaniga jääb aega ülegi.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 14:01; 08.04 00:29;
To report this post you need to login first.