Esileht Väikelaps Lasteaed kaugõppel Vastus teemale: Lasteaed kaugõppel

Kui see kedagi lohutab, siis ma sain täna sõnumi, et kohaliku kultuurimaja kunstiring, kus ma käisin, on ka nüüd kaugõppel (enne oli lihtsalt vaikus see paar nädalat) ja palun saata fotosid oma töödest, võivad olla ka poolikud. See on siis mulle see koht, kus juukseid peast tõmmata, et kaks koolilast ja lasteaialaps ja sõime-eelik ja omad õpilased ja nüüd hakka veel kultuurimajale ka aru andma. Ja kuna ma ise olen sarnases olukorras, siis loomulikult tahan ma, et juhendajal oleks võimalik näidata, et on oma palga välja teeninud. Aga noh, sain ringijuhendajalt kinnitust, et kõlbab igasugune kunstitöö, näiteks on ta nõus arvustama kompositsiooni minu tehtud töölehtedel. 😉 Veab, et ma laulukooris või näiteringis ei käinud.

Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 21:17; 06.04 13:16;