Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis saab suurtest kinodest, teatritest ja kontserdimajadest? Vastus teemale: Mis saab suurtest kinodest, teatritest ja kontserdimajadest?

Postitas:
Kägu

Minule Piletimaailm küll kirjutas kohe, et teie etendus jääb eriolukorra tõttu ära, palume varuda kannatlikkust, tegeleme piletite ümbervahetamisega aja jooksul. See oli etendus, mis oli mul kohe eriolukorra esimestel päevadel. Aprilli lõppu olid ka teatripiletid, selle etenduse kohta tuli teade umbes viis päeva pärast esimest teadet varasema etenduse kohta. Nüüdseks olen esimese etenduse kohta saanud juba ka teise kirja, kus pakutakse septembrisse uut kuupäeva ja juhul kui see ei sobi, siis muud variandid. Eks varsti tuleb teise etenduse kohta ka sarnane kiri.
Kas sa ostsid ikka ise oma piletid? Kas Piletimaailmal su meiliaadress on? Kas sa rämpsposti oled kontrollinud?

Aga teemasse, mul tuli musta huumori mõte, et teatrites võiks ju hakata korraldama grupiviisilisi matuseid. Kirstud kenasti laval rivis, leinajad mahuks saali kahemeetriste vahedega.
Aga kui päriselt, siis ega see karantiin ei jää ju kestma! Mai keskpaigas hakkavad piiranguid tasapisi lõdvendama. Pakun, et juuliks on kõik läbi. Võib olla, et meelega ei lõpetata eriolukorda enne jaanipäeva, et ei hakataks suuri läbusid tegema. Eks oma suguvõsa või kümmekonna sõbraga saab ikka lõkke ümber koguneda. Sügisel on juba teatrid, kinod täis. Muidugi võib tulla uus viirusepuhang, aga eks väiksel osal rahvast on siis juba loodetavasti immuunsus. Võib-olla suunatakse riskigrupi inimesed sügisel poole tagasi isolatsiooni, aga mitte enam eriolukorra vormis, vaid soovituslikult. Kes soovitusi ei järgi, siis looduslik valik.

Please wait...