Esileht Pereelu ja suhted Eksi pildid telefonis Vastus teemale: Eksi pildid telefonis

Postitas:
Kägu

tegelikult, see, et tal on eksi pildid telefonis, mind ostseselt muidu ei häiriks, AGA… mees elab minu juures – mis on ok, mul suurem kodu. Mees teab minu telefoni/ipadi/ arvuti paroole – kuidagi kasutamiste käigus on nii läinud ja mulle on see fine. Ükshetk hakkasin, aga mõtlema, et mina tema telefoni parooli ei tea ja küsisin, et lihtsalt nii oleks aus. Tema aga ei anna, sest sealt võin mina leida midagi, millest ma midagi ette kujutama hakkaks, nagu vanad vestlused vms. No ja eile kogemata, näitas ta sõpradele pilti endast, mille osas ma tean, et ta oli siis armunud ja korra oli telefon minu käes ja sain edasi skrollida, oli järgmine pilt tema eksist rannal… tegelikult ei ole see naine isegi mitte niivõrd eks, kui tõsine silmarõõm, kes on nö lendu läinud liblikas, ehk mees oli temast rohkem sissevõetud kui naine temast. Ja kuna ta siis telefoni kiirelt mu käest ära krabas, siis tegin sellest ka veel omad järeldused. Nüüd siis häirib mind kogu see teema. Meil paljudel on “lendu läinud liblikaid” isegi kui hoiad mõnda pilti telefonis – fain, aga siis kui midagi varjata pole, siisole aus ja jaga oma parooli ka partneriga, kui juhuslikult sul tema paroolid on. Mina tunnen end nüüd veidi reedetuna, minu kõik paroolid on tal olemas, jah ma ei hoia ka telefonis oma endiste armsamate pilte, kuskil kõvakettal kindlasti midagi on, aga kuna ma neid paroolidega ei kaitse, siis ei ole mul ka midagi varjata. Temal justkui on… või mõtlen üle?

Ta ei armasta sind, lepi ometi ja liigu edasi 🙂

miks kohe nii? see küll armastust ei välista, et oma vanu pilte alles hoitakse telefonis. mis olnud, see olnud. sellepärast ei pea veel kogu eelmist elu ära kustutama.

igaühel peab olema ka natuke privaatsust, see ei ole alati kohe kahtlane ja märk millestki, kui ei taheta oma privaatsusest loobuda.

Lihtsalt nii on, et ei armasta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt