Esileht Väikelaps Lauliku lasteaed Nõmmel/Tallinn Vastus teemale: Lauliku lasteaed Nõmmel/Tallinn

Postitas:

Milleks endale mingi ettekujutus luua täiesti võõraste arvamusest?

Mulle sobib sest:

*asub kodu lähedal. Hommikul/õhtul saame lapsega jalutada.

*asub eemal suuremast liiklusest (Pärnu mnt) aga liikluskoormus tõuseb siingi aina enam ja enam uusehitiste toel.

* mõnus õueala

* väga tore personal

*rühma lapsevanemad on tõeline huumoriring selle kõige paremas tähenduses. No igat masti rahvast ja nõudmisi on ???? (ma ise “vanamoor” juba noorte kõrval)

Otseselt lapse enda õpetajad ja abid on ka kõik toredad. Eks see on siiski see, et ühega klapid paremini teisega vähem. Lapsel sama teema, aga nii me teda õpetamegi, et elu on värviküllane ja kõik ei peagi meeldima ega ühtemoodi lahedad olema.

Kujunda oma arvamus ise, aga ei tasu unustada, et tegemist on lasteasutusega, kus on lapsi rohkem, kui vaid sinu “kullake”.

Tundub nagu teksti oleks kirjutanud Lauliku lasteaia kibestunud kasvataja/kasvataja abi….

Jah ma eeldan, et lastega tegeletakse, mitte ma ei anna last üle ukse, kus nad siis omaette mängivad kuni lõunasöögini. Jah ma tean, et mu kullake pole rühmas ainuke laps, seda poleks isegi pidanud välja tooma. Just sellise suhtumise pärast lastesse, nagu sa kirjutad, ma kaldungi eelistama eralasteaedu….

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 08:59; 03.07 12:32;
To report this post you need to login first.