Esileht Kasutajaabi ja mõtted Blokeerimise jäikus liiga kaldu kasutaja kahjuks Vastus teemale: Blokeerimise jäikus liiga kaldu kasutaja kahjuks

Nutikad tegelased on jah, ära kasutamas seda 48h roboti “viga”. Aga las olla pigem see vigane perekooli robot oma ähvardustega, kui üldse mitte midagi.

Peabki lihtsalt arvestama, et mõni on nii ohmu, et huumorist aru ei saa. Mõni on ka lihtsalt nii madala enesehinnanguga, et isegi trükiviga tundub solvanguna ja siis nutuvõru suu ümber: perekool aita!

Sisuliselt on täna võimalik kasutajatega kokku leppida, et kommentaaris ainult punktike ja sõpruskond esitab perekooli päevade jooksul ebasobiva kommentaari teateid selle kohta ja saabki kasutaja punktikese sisestamise eest foorumikeelu.