Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 40+ ja rasestumine Vastus teemale: 40+ ja rasestumine

Postitas:

14 aastat minu arst olnud arst ei teinud mulle isegi lapsesoovist rääkides mitte ühtegi protseduuri. Läksin novembris arsti juurde, paludes teha ära võimalikud proovid ja testid, et hakkan planeerima oma kolmandat beebit. Arst küsis, et mis teste ja proove ma soovin, kas suguhaiguste oma? Isegi PAP testi ei võtnud, kuna aasta tagasi oli see tehtud.

Ei tea, kas analüüside tegemine on liiga kulukas ja tülikas, aga osa naistearste on tõesti suhtumisega, et milleks analüüse teha, kui soovite last, hakake pihta. Uuesti võib arsti poole pöörduda, kui pooleteist, paari aasta jooksul pole õnnestunud. Heal juhul tehakse PAP-test ja kõik. Isegi vanus ei huvita. Saaks aru, kui 20ndates naine saadetakse tagasi ja kästakse kokku poolteist aastat proovida, aga 35+ puhul võiks esmased analüüsida ära teha ja hormoone kontrollida. Eriti, kui arvestada, et vanus mängib rolli ja igal viiendal paaril olevat rasestumisega probleeme.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 12:27; 19.08 18:51;
To report this post you need to login first.