Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ebasobivad kommentaarid Vastus teemale: Ebasobivad kommentaarid

Postitas:
Kägu

Ilmselt see inimene arvas/tundis lihtsalt, et su jutt ja pessimism kutsub üles enesetapule. Enda arvates tegi head.

Et siis kui ma kirjutaks mõrvadest või kiiruseületamisest pessimistlikus toonis (või isegi kirjutaks, et mulle ei meeldi kiirusepiirangud vms), kutsun ma üles seadust rikkuma? Ometi on siin mitu pikka laimuteemat konkreetsetest inimestest… võ ilihtsam näide: nii siin kui ka meedias on pidevalt arvamusi, et riiklik elatismiinimum on liiga suur. Kas selline postitus on üleskutse seaduserikkumisele ja tuleks ära keelata? Vaktsiinivastased postitused on kõik alles – see on ju otsene üleskutse rahva tervise ja lausa elu astu! Ei, ma ei arva, et need tuleks kustutada, kuigi ma pole nendega nõus. Küll aga võin miinuse panna.
Millest siin üldse enam kirjutada tohib? Ainult headest asjadest?
Seaduserikkumisele kutsuv postitus on ikka selline: “Ärge pidage sellest seadusest kinni, see on jama!” Kui on lihtsalt seadust kiritiseeritud (mida minu postituses pole), ei ole see ju ometi kutsumine selle rikkumisele! Inimesele võivad seadused mitte meeldida, aga ta peab neist sellegipoolest kinni. Meedias ilmub ju ometi iga päev artikleid, mis kahtlevad selle või teise õigusakti mõistlikkuses ja on pessimisitlikud?

Aga kas keegi kontrollib ka, kas suvalise Käo poolt ebasobivaks märkimine on ikka õigustatud või on ta seda kasutanud miinuse panemise asemel? Nii võiks ju teha kõikide vastuste/teemadega, mis mulle ei meeldi ja need kaovad? Kas see pole mitte tsensuur, mis meil nõuka ajal oli?

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt