Esileht Ajaviite- ja muud jutud Klassikokkutuleku korraldamine… Vastus teemale: Klassikokkutuleku korraldamine…

Postitas:
Kägu

Järgmisel aastal möödub 20 aastat põhikooli lõpust. Üks aktivist otsustas korraldada

Põhikooli ehk vene ajal 8 klassi lõpetanute kokkutulek ei ole väga hea mõte. Ma ei mäleta neid inimesi eriti ja põhikoolis oli ka kirjum seltskond õppeedukuse mõttes. Kunagi üks aktiivne inimene püüdis põhikooli kokkutulekut korraldada, sai kokku vast 10 inimest, käisime kohvikus, ajasime paar tundi juttu ja kõik.
Keskkooli kokkutulek ehk vene ajal 11 klassi lõpetanud on juba hea mõte ja meil on neid kokkutulekuid vast 5-6 tk olnud. Loomulikult on alati kaks kolm inimest, kes kokkutulekul põhimõtteliselt ei osale (ei huvita öeldi mulle telefoni) ja hunt nendega- ei taha siis ei taha. Ülejäänud seltskond tuleb reeglina 80-90% kokku ja saame kokkutuleku peetud. Õhtujuhti pole palganud, kuid ühel aastal oli kahemehebänd ja tundus, et see rahvale meeldis. Tantsiti usinasti. Kulude poolt oleme toiduraha ja ruumirendi ette korjanud. Napsi võtab igaüks ise kaasa südametunnistuse järgi. Muidu mõni karsklane solvub, et miks ma pean maksma, kui ma üldse ei joo.

Aga mis ma sellest kokkutulekust saan? Midagi erilist ei saagi, lihtsalt väike vaheldus vanade klassikaaslastega suhelda. Alati ei peagi asjal mingi point või kasusaamise eesmärk olema.

+2
0
Please wait...