Esileht Pereelu ja suhted Millised on teie piirid suhtes? Vastus teemale: Millised on teie piirid suhtes?

Postitas:

Ei ole mingi ajakirjanduse aines, puht isiklikust huvist, et millised piirid inimestel on. Ka ei usu, et armukadedus näitab, et vale inimesega koos oled – mõned ongi ju armukadedamad kui teised, sellise loogika järgi nad ei saakski kellegagi koos olla. Usun, et see, kui armukadedad ollakse, tuleneb kuskilt mujalt, ilmselt peamiselt lapsepõlve mõjutused.

Ma ütleks, et mul pigem keskmist arvestades madalamad piirid. Nt olukord: kaaslane läheb üksi peole, tantsib seal kellegi teisega kehalises kontaktis, ma olen lapsega kodus – teeb armukadedaks küll. Jah, saabki viisakalt rääkida, et vaata minu tolerantsi piiri see ületas, pani mind tundma nii ja naa ja mulle ei sobi selline käitumine. Kaaslane saab siis seda aktsepteerida või mitte.
Kahekesi lõunatamine samas mingit armukadedust ei tekita. Messengeris suhtlemine ka mitte, nii kaua kui seda meelega ei varjata.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 21:42; 10.08 22:16; 11.08 10:12; 12.08 12:55;
To report this post you need to login first.