Esileht Pereelu ja suhted Need, kes sätivad ennast teiste suhte vahele.. Vastus teemale: Need, kes sätivad ennast teiste suhte vahele..

Postitas:

On tegu kunagiste heade tuttavatega, hea küll, eks flirt ja väljaskäimised on olnud, seksuaalsuhteid otseslt mitte. Ühised hobid ja huvid, tore oleks suhelda, aga no ei saa noh!

Sinna ongi koer maetud. Ega siis ilmaasjata ei lööda külge. Sul on nende meestega eelnevalt midagi olnud ja nemad on sellesse kinni jäänud (eriti kuna nad sind nö kätte ei saanud), vaatamata sellele, et sa suhtes. Ilmselt on teie vahel ikka veel mingi säde ja iha, sellest ka nende käitumine. Ise ilmselt saadad selliseid signaale välja, edvistad ja eputad. Oleksid konkreetne ja külm, ignoreeriksid ja tõrjuksid, saaksid ju need mehed aru.

Siin on probleem, mu loomus ei ole külm. Naeratangi palju ja paljudele. Vast ei edvusta ja eputa ma loodan, lihtsalt meeldib naerda ja lõõpida. Aga see ei tohiks olla põhjus selliseks ajuvabaks ligiajamiseks siiski ma leian. Aga jah, saan aru, ei tohi naeratada nii palju..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.08 07:51; 07.08 08:05; 07.08 08:32; 07.08 08:47; 10.08 21:19; 10.08 22:40; 11.08 07:17;
To report this post you need to login first.