Esileht Pereelu ja suhted Need, kes sätivad ennast teiste suhte vahele.. Vastus teemale: Need, kes sätivad ennast teiste suhte vahele..

Postitas:

Siin on probleem, mu loomus ei ole külm. Naeratangi palju ja paljudele. Vast ei edvusta ja eputa ma loodan, lihtsalt meeldib naerda ja lõõpida. Aga see ei tohiks olla põhjus selliseks ajuvabaks ligiajamiseks siiski ma leian. Aga jah, saan aru, ei tohi naeratada nii palju..

Järjekordne Lilleke, kes ise ajab meestele külge ja siis on pahane, et mehed talle ligi ajavad.
Ise naeratad ja LÕÕBID ja siis oled pahane, et sinu suhtes olekuga ei arvestata. Ilmselgelt saadad ise vastavaid signaale edasi! Sinu lõõpimine mõjub flirdina, nii lihtne see ongi. Ja võib-olla need mehed hoopis mõtlevad, et huvitav, ise suhtes, aga flirdib ikka minuga. Neil ju ükskõik, vastavad samaga lihtsalt.
Tohid ikka naeratada. Eks sa naerata ja lõõbi edasi, aga ära tule siis siia halama, et mehed ligi ajavad.

Umbes nagu naisterahvad, kes panevad end ülinappidesse ja seksikatesse riietesse ja siis kurdavad, et mehed vahivad.
Maru “süütu” oled.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 22:34; 10.08 22:48; 11.08 20:36;
To report this post you need to login first.