Esileht Beebi ja mitmikud Sünnitus esilekutsumise kogemus ITKs ja Pelgus – kuidas oli? Vastus teemale: Sünnitus esilekutsumise kogemus ITKs ja Pelgus – kuidas oli?

Postitas:

Minul oli esilekutsumine ITKs eelmise aasta oktoobris ja rasedusdiabeedi tõttu. Aeg pandi 40+5 ning kuna enne ikkagi beebi ise välja tulla ei tahtnud, siis jäin haiglasse sünnituseelsesse. Arst vaatas mu üle ja pakkus esilekutsumist tilkadega (jood veidi vedelikku). Et alustame vähemast kogusest ja kui ei toimi, siis suurendame doosi. Esialgu tundus doos toimivat ja õhtul ma suuremat doosi ei soovinud, aga öö jooksul sünnitegevus vaibus ja hommikul anti suurem doos. Käisin ka KTGs, kus jälgiti lapse olukorda. Ning kell 1 päeval puhkesid ise veed. Peale seda läks kõik üsna kiiresti. Valud muutusid regulaarseks, sünnituse edasine kulg loomulik ja sain valuvaigistiteta hakkama (oli juba hilja, kui meenus see võimalus) ning õhtul 11 ajal sain beebiga tutvuda. 🙂 Ma olin ise valmis, et võib minna mitu päeva, aga õnneks toimis kohe esimene meetod. Ja olin väga rahul, et sain ise mingil määral otsustada, millal doosi suurendada ning haiglapersonali poolt oli ka kohtlemine tore.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.