Esileht Kodunurk Kui tihti käite oma maakodus? Vastus teemale: Kui tihti käite oma maakodus?

Kuidas teil?

Sõitsime ka umbes nagu teie, aga siis saime aru, et selline elu ei ole jätkusuutlik ja on raha raiskamine. Müüsime linnakorteri maha, andsime suvila üürile väga toredale lastega abielupaarile ja ostsime endale maamaja 56 km Tallinnast eemal. Kolmetoalise Tallinna korteri müügist piisas täiesti, ka kaasajastamiseks ja jäi veel ülegi. Põhikool 5 km, koolibuss. Gümnaasium – Tallinn, linna saab liinibussiga, kuigi südatalvel ei taha maantee ääres pimedas peatusesse vantsida 250 m. Kuna aga mehega töötame samamoodi Tallinnas, siis endamasti viisime hommikul ja tõime õhtul või tuli hilise bussiga. Töölesõiduaeg ei suurenenud vaid vähenes ja saime palju maad, kus oma käe järgi arendada mida iganes. Muru, kanu, roose või köögiviljapeenraid. Või mitte midagi peale viljapuude, karpkalade tiigis ja kahe pisikese maitseainepeenra, nagu meil on.

Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 16:16; 20.09 20:04;