Esileht Pereelu ja suhted Kui emme karjub… Vastus teemale: Kui emme karjub…

Postitas:

Vanemate seksi pealtnägemine on lapse psüühikat kahjustav.

Sa unustad paar “pisiasjakest”.
Minu vanavanematel (kokku 4, eksole) olid suured talud (ehit. mingi 189..)
Ühes neist oli üks pisike ja kaks suuremat nö. tuba. Pisikeses elas omakorda kellegi vanem ja kahes suures elasid siis kaks täiskasvanut + 5 last.

Sa väitsid praegu täiesti süüdimatult, et nii minu ema kui isa on kahjustatud psühhikaga debiilikud.
Ma soovitan sul TÕSISELT edaspidi sellisest laimust hoiduda, sest see ei lõpe sulle hästi, sa anonüümne perekoolikas.

Teine asi on see, et ENAMUS maainimesdi ei elanud nii rikkalt,ewt neil oleks olnud “kolme- või enamatoaline” talu. Eestlane on 1000 aastat elanud vabalt ühetoalises.
Sama ka venelane, inglane, isegi vaesem sakslane.

Kõik debiilikud?
Eh siis mõtle natuke, inimene, enne kui taaskordset rumalust suust välja ajad. Isegi kui sa perekoolikas oled, proovi ikkagi pisut mõelda.
Seks on elu aeg olnud elu üks normaalsetest osadest.
Alles viimase 50a jooksul vast on ta täielikult teki alla läinud.

PS DrGoogle tõdeb, et selle kuulmine võib olla mõnevõrra häiriv puberteediealistele, eriti tüdrukutele.
Psychology Today (perekool ei luba konkureeriva saidi linki panna) küll ei viita, et see oleks kuidagi psühhikat kahjustav, vaid soovitab lihtsalt vanematega rääkida sel teemal.

+5
-70
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.09 18:05; 21.09 08:58; 21.09 13:14;
Kommentaarist on juba teavitatud