Esileht Beebi ja mitmikud Sünnitus esilekutsumise kogemus ITKs ja Pelgus – kuidas oli? Vastus teemale: Sünnitus esilekutsumise kogemus ITKs ja Pelgus – kuidas oli?

Postitas:

Olin juulis ITK-s. Esmaspäeval läksin sünnitueelsesse esilekutsumisele kuna kahtlustati väga suurt beebit tulemas. Sain kell 12 osakonda (registratuuris läks nii kaua aega, jube pikk järjekord) ja kohe ka esimese võlujoogi ja KTG. Paar tundi hiljem kõik sama, võlujook ja KTG. Ja paar tundi hiljem jälle sama. Esimesel päeval saingi 3 jooki, aga beebi arvas et vara veel. Teisipäeval hakkasime otsast peale. Kell 8 kontrollis arst avatust, oli 2 cm nagu juba eelmisel päeval, seega suht ilma muutusteta. Sain iga paari tunni tagant oma joogi ja KTG. Ei midagi. Kolmapäeval kõik sama. Teised tulid ja läksid, mina ootasin. Õnneks oli personal väga super! Neljapäev pidi olema n.ö puhkepäev, aga arst otsustas hommikul, et teeme hoopis veed lahti. Veed olid juba rohelised ja sealt edasi läks suht kiirelt. Kell 9 olin sünnitusosakonnas ja 16:15 oli laps sündinud. Piiga kaalus selleks ajaks 4490g ja oli 55 cm. Seega üsna suur aga mitte ka kõige hullem. Arvati, et tuleb sinna ligi 5 kilo kanti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.