Esileht Beebi ja mitmikud Laiem küsimus kärude kohta – miks vahetatakse nii kiiresti? Vastus teemale: Laiem küsimus kärude kohta – miks vahetatakse nii kiiresti?

Postitas:

Mina olen aru saanud, et mõne inimese jaoks on see kärude vahetamine justkui hobi. Mina ostsin ühe käru, sellise mida sai mugavalt kokku panna, mitte korvi vaid väljatõstetava kookoniga, sama käru sai istumisasendisse panna. Kõik kolm järjestikust last sõitsid selles kärus, vahepeal istusid suuremad ka käru serva peal, sest polnud kõva serva. Korviga kärul pole ma mingit mõtet näinud. Aga minu puhul on käru ka lihtsalt vahend, kuidas lapsi ja pakke punktist a punkti b liigutada, nii, et beebi vahepeal magada ka saaks. Nii et ei, ei ole vaja tingimata käru vahetada v.a. kui kohe algul nii ebamugava käru ostad, et see ei mahu autosse, selle sangakõrgust ei ole võimalik kuuta ja seda ei ole võimalik istuvasse asendisse panna. Kokkupandava kergkäru pidin küll juurde ostma, sest maaliinidel sõidavad mikrobussid, kuhu suur käru lihtsalt ei mahu. Seal magas beebi magamiskotis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 17:10; 30.09 17:59;
To report this post you need to login first.