Esileht Ajaviite- ja muud jutud Repsi kommunism! Vastus teemale: Repsi kommunism!

Postitas:
Kägu

Aga delfi üks kommentaator väidab, et ministril on kaks ametiautot, koos kahe juhiga. Üks autojuht koos autoga veab lapsi, teine on ministri ametisõitudeks.

Mind huvitaks pigem see, et KELLE tellimusel see “Delfi Karoliina” Repsil järgi käima hakkas?

Samuti kes maksis kinni selle Õhtulehe kogu seltskonna (Stass Kuznetsov, Helen Mihelson, Risto Berendson | Video: Robin Roots, Hannes Dreimanis,) tõmblemise?

Kas need asjad maksti kinni kellegi eraisiku taskust, erakonna kassast või koguni üleliidulisest rahast?

Kes on huvitatud, et Repsi peksma hakatakse? Mida ta viimasel ajal “valesti” on teinud?

Seda oleks palju põnevam teada.

Sest mitte ükski asi ei juhtu meil siin iseenesest ja luuavarrest ikka niisama pauku ei tule. Togi seda luuda, palju tahad.

Täpselt, minu meelest ka on  see kõige huvitavam kogu loo juures.

Ma usun, et ilma autojuhi ja ametiauto kasutamiseta laste logistika jaoks ei saaks Reps selles ametis töötada. Või siis ta tõhusus oleks märksa väiksem, sest osa ajast ja energiast läheks asjadele, mida ta nüüd delegeerib. Tal on KUUS last, enamus naisi ei kujuta üldse ettegi, mis sellise karja haldamine ja majandamine tähendab.

Tegelikult peaks olema kuidagi legaalselt võimalik neid asju korraldada. Siin on öeldud, et sel juhul peaksid tööandjad kõigile paljulapselistele emadele selliseid soodustusi võimaldama. Aga ministril ikkagi on teatud privileegid, mitte igaüks ei sobi ministriks (ja Reps on vaieldamatult hea selles ametis). Tööandjal peaks olema võimalik seaduslikult aidata 6 lapsega üksikemal tööd ja pereelu ühitada. Ministri töö nõuab nii aja- kui energiaressursi mõttes enamat kui mõni tavatöö, ta ei saa selles ametis olles kõiki oma lastega seotud argiseid toimetusi ka üksi ära teha. Kui need sõidud ametiautoga on nüüd kuritegu, siis võiks järgmise ministrikoha täitmise juures juba samahästi välja öelda, et paljulapselised (üksik)emad seda tööd teha ei saa.

Mind ikkagi paneb imestama, kui üdini ausad ja printsipiaalsed siin nüüd kõik on. Jutt ei ole firma raha oma tasku tõstmisest ega riigihangete pettusest, lihtsalt üks kuue lapse ema püüab oma tööd teha ja olmeasju korraldada. Ja kividega loopijaid jagub.

+13
-53
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt