Esileht Vastus teemale:

Postitas:
Kägu

Reformierakond tõstis esile ekretiinide kahepalgelisuse selle küsimusega.

Opositsioon on korduvalt välja öelnud, et nende valija ei soovi abieluvõrdususe kohta selliselt püstitatud küsimusele vastata, see on kohatu küsimus. Täpselt sama kohatu, kui küsida inimeste arvamust VF-ga liitumise kohta.

Ekretiinid ei ole põhjendanud kordagi, miks nad küsivad just nii ja mitte näiteks nii, nagu Sooäär pakkus. Põiklevad, vassivad. Arusaadav, otse vastamine viiks nad otsekohe põlu alla kogu riigis, kui mitte kaugemalgi. Sest ainuke vastus, mis tegelikult sealt tulla saab, paljastaks räige soovi diskrimineerida kindlat osa meie ühiskonna liikmeid.

Kuna ekretiinid väidavad, et küsida võib kõike, mis koalitsioonil pähe tuleb, siis võib küsida ka kõike, mis opositsioonil pähe tuleb. Lihtne. Mina ei näe mingit mainekahju, sest seda küsimust ei esitanud minister. Selle küsimuse ettepaneku (mitte reaalse küsimuse!) esitas riigikogu liige. Hoopis teatud ministrid on meil igapühapäevaselt teadlikult ja sihipäraselt tekitanud tõelist mainekahju Eestile, kuid seda ekretiinid muidugi ei näe.

+26
-50
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt