Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas koroonaeitajast nakatajat saaks vastutusele võtta Vastus teemale: Kas koroonaeitajast nakatajat saaks vastutusele võtta

Postitas:
Kägu

See on liiga paanika õhutamise eesmärgiga tekst TA poolt… Väga väga kahtlane… Väga lihtne on selliseid tekste välja fantaseerida et siis üritada lugejaid manipuleerida.
Oled öelnud, hästi. Nüüd tõesta et kõik see su öeldu ka tõele vastab.

Tohutu enamus kes nn koroonat põevad, omavad tavalist nohu, peavalu, kõhulahtisust, ja muid tavalisi sümptome – täpselt nagu tavalise gripi puhul. Pluss need kes põevad täiesti vaikselt läbi nii et sümptome kui et ei tekigi. Enamus sellised ka ei lähe ega hakkagi minema ennast “testima” et kas on nn koroona või mitte.
Koroonasse jääda on lihtne – oma gripi sümptome, mine testi, ja siis järsku gripi sümptomid kuidagi maagiliselt lihtsalt niisama saanud nn koroonaks.

Populaatsionist alla 0,1% põevad seda nn koroonat väga raskelt kuni tapvalt raskelt – täpselt nagu ka gripi puhul.

Ei ole asjad nii et kui nn koroonasse nakatuda ja seda põdeda, et siis absoluutselt alati ja ainult ja eranditult kõigi puhul kui et tegu väga raske kuni ka tapva haigused. Ei ole nii. Nii on ainult vähem kui 0,1% populatsiooni puhul. Täpselt nagu ka gripi puhul on.

Et su ema nii kerget haigust nii raskelt põeb, väidetavalt, on tõesti ainult tema enda isikliku elu asi.
Või kas oled varasematel aastatel haiguste puhul ka kõiki teisi süüdistanud kui et see kes ise reaalselt haigeks jäänud ehk kes omab vastavalt nõrka tervist et üldse vastavalt haigeks jääda saaks?

+10
-44
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt