Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis saab elust, kui ei vaktsineeri? Mõtleme tulevikule Vastus teemale: Mis saab elust, kui ei vaktsineeri? Mõtleme tulevikule

Postitas:
Kägu

Huvitav et vaktsiiniorjusmeelsed ootavad et neile keegi võhivõõras lihtsalt annaks tugeva tervise, selle asemel et ise omal tervis tugevaks teha ja tugevana hoida. Tüübid ei suuda aru saada kuidas keha loomulik toimimine käib… vaktsiinid tugevat tervist ei anna ega hakkagi ealeski.

See nn koroona on kerge haigus, kui vaid hoolitseda oma tervise eest. Kui sööd moodsat saast, no mida sa siis oma terviselt ootad? Muidugi ka muidu kerged haigused niidavad su maha, kui ise hoiad oma tervise vastavalt nõrgana süües igapäevaselt massitoodetud moodsast saasta.

Keha vastupanu haigustele ei ole miski mis lihtsalt niisama on alati ja eranditult kõigi puhul ühtmoodi muutumatult. Ka haigused ei ole miskid mis lihtsalt niisama eranditult kõigi puhul on alati ühtmoodi muutumatult. Vaid nakatuvus ja põdevustõsidus on otse määratud eelkõige igapäevase toitumisega.

Et mis saab kui ei vaktsineeri? Elu läheb edasi. Ja kui korrigeerid oma toitumise, lõpetad saasta söömise, hakkad ehtsat loomulikku toitu sööma, toit ehk miski mis ei sisalda kemikaale ega mürke ega ole muudelgi viisidel rikutud, siis läheb elu edasi palju tervemalt ja tugevamalt kui enne – ja ilma et nn koroona ealeski saaks sellist ohtu osutada nagu paaniliselt-hüsteeriliselt-psühhoosselt üles õhutatakse et ainuvõimalikult see olevat.

Kõik on väga lihtne ja loogiline, nn koroona ohtlik ei ole. “Ohtlik” on see ainult neile kes ise ennast terviselt ennekõike vastavalt liiga nõrgana hoiavad, et see kerge haigus neile suurt ja võimalikult ka tapvat kahju osutada üldse saaks. Ohtlikud on need kes oma tervise eest ei hoolitse, kes ootavad et võõrad lihtsalt annaks neile tugeva tervise ehk toodaks vaktsiine. Ja ohtlikud on nad eelkõige just iseendale, sest oma igapäevaste tegemistega, peamiselt see mida söövad, nad hoiavadki ennast terviselt vastavalt nõrkadena. Nad ei taha ise oma elu elada, vaid ootavad et keegi võõras lihtsalt annaks.

Keha struktuur ja toimimine ei põhine kemikaalidel ega mürkidel ega ravimitel ega vaktsiinidel, ega hakkagi. Nii kuidas sellist saasta kehha panna, nii kohe tahab keha sellest saastast lahti saada, endast välja ajada. Nende jaoks kehas loomulikku kohta pole olemas, ega hakkagi olema.

Ei tohi jääda uskuma koroonapsühhoossete propagandistide möla. Sest need tüübid ei tea keha loomulikust toimimisest üleüldse midagi. Neid ei huvitagi keha loomulik toimimine.

Tuleb endale selgeks teha mis on keha jaoks päriselt loomulik ja mis mitte, eelkõige toitumise poolest. Et mis tegelikult on keha jaoks toit ja miks on, ja mis ei ole ja miks ei ole. Ja siis ennast vastavalt korrigeerida.

+12
-55
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud