Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sildarude lugu Vastus teemale: Sildarude lugu

Postitas:
Kägu

Siis tuleb tõesti nii välja, nagu Kelly intervjuus ütles, et tõmbas isale ja vennale koti pähe.

Kuidas vend üldse asjasse puutub? Mis teened temal Kelly saavutuste ees on? Küll tema teeb oma saavutused ja saab oma raha. Imetreener on tal ju olemas, tänu kellele Kellygi kõik oma raha teenis, nagu mõni siin pidevalt korrutab.

Eks teenibki. Kuigi, jah, see intervjuu võis olla ka kättemaks vennale, et see oma sponsoritest ilma jääks. Kelly, tundub, on oma sportlasekarjäärist niikuinii loobunud.

Isa mainis selles saates midagi, et Henry oli Kelly abitreener. Küllap nii oligi, et kogu pere rügas selle nimel, et Kelly saaks särada. Ja Kelly siis nüüd “tänas” oma isa ja venda sellise intervjuuga.

Kohutavalt inetu lugu. Delfi kommentaaride põhjal jääb siiski mulje, et enamik eestlasi sai aru, et meespere on selles loos see suurim kannataja.

Minu jaoks on see kole lugu suur löök peremoraalile. Paljud vanemad teevad nüüd selle “ennast eeskujuks sättinud” Kelly näitel järelduse, et oma lastesse pole mõtet panustada, sest need tänamatud tõmbavad lõpuks niikuinii koti pähe. Õudne. Loodetavasti sellist järeldust tugevad pered ikkagi ei tee.

Oli, mis oli. Meediasse sellise looga minna oli enam kui madal ja näotu.

+16
-62
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud