Esileht Pereelu ja suhted Mis te lastetutest naistest arvate? Vastus teemale: Mis te lastetutest naistest arvate?

Postitas:

Perekool peaks ju olema perele, lastele orienteeritud foorum, aga siin on mingid peretud naised, väga kummaline. Kui lapsed pole olulised, milleks siis passida perekoolis, kui pole pere, meest, lapsi, kedagi? Tähendab, ikka väga korda läheb see teema.

Mõttetu oled sa ise. No miks sinu geene peaks paljundama? Miks? Mis kasu sellest maailmale on?

Vastust tead ju isegi.

Tema teab ette, et tema geenid annavad ilmselt häid tu blisid austusväärseid musta töö tegijaid. Neid on väga vaja. Päriselt, naljata. Igasuguseid laibapesijaid ja kanalisatsioonipuhastajaid näiteks. Väga austusväärne mõte.

Kui sa ära sured, kes sinu laipa siis peseb? Sinu lapsed? Või siis mõni võõras ukrainlane kes pesemise asemel teeb suitsu ja viiakse sind pesematult krematooriumi…

Jumal kui võigas sa oled

Ma loodan, et ikka leidub inimene. Tsiteeritu lapsed, näiteks.

Mis on võigast ühes lihtsas ja hädavajalikus töös? Miks sa lihtsaid inimesi mõnitad? Mina suhtun neisse suurima austusega, sest ka ise olen nooremas eas nii sigalas virtsa visanud kui ka hiljem medtudengina vanainimeste tagumikke pesnud ja surnuid surnukuuri kärutanud. Ja sina ütled, et ma olen võigas, kui ütlen, et loodetavasti neid inimesi kasvatatakse juurde.
Häbi sulle!

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.02 10:01; 24.02 10:52; 24.02 14:13; 24.02 17:01; 25.02 07:50; 27.02 12:06; 28.02 19:29; 28.02 20:24;
To report this post you need to login first.