Esileht Koolilaps Tütre kiusajad plaanivad samasse gümnaasiumisse minna Vastus teemale: Tütre kiusajad plaanivad samasse gümnaasiumisse minna

Enne kui mu laps nad sotsmeediast blokkis, mônitasid teda kohe mõnuga.

Erinevad ajastud, erinevad käitumismudelid:

– 90ndad.
Võeti see mõnitaja sõprade, isa, onu, ema uue “kuti”, kelle iganes, keegi ikka oli, poolt kinni, seoti tooli külge ja söödeti talle pisut koerakakat. Määriti sellega ka tema nägu jne.
Rohkem ta igal juhul ei soovinud midagi sellist teha.
Asi vaibus.

– 2020.ndad, peaaegu juba nagu täna:
Kõikidel klaviatuuridel on olemas “Prnt Scn” nupp.
Vajutad mõnuga mõnitamise hetkel seda nuppu, mitu korda, korduvalt, kutsud isegi ise seda mõnitaja teksti esile, et oleks mingi täiega “mõnuga”.

Siis, kontakteerud kodanik advokaadiga (Sarv jne), kes korraldab tuginedes antud tõenditele kogu asja ära.
Kahjutasu saadakse kätte ja kõik unustavad teema.

Siin teemas ILMSELGELT ei saanud mitte kumbagi ajastu meetodit kasutada, sest (variandid)
1. kogu algne väide oli vale. (keegi kedagi ei mõnitanudki)
2. ei tahetud mingit jama korraldada, sest omalegi nagu natuke meeldis. Ja sobis nagu ettekäändeks, miks on s..tt kool, miks on õppeedukus madal jne. Noh, sihuke tavaline luuserite luuletus, mida käoemmed täiega ostavad.
Ja pärast veel teematavadki.

Kommentaarist on juba teavitatud