Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõpuks ometi võeti seadus vastu (Ekrel paluks mitte lugeda) Vastus teemale: Lõpuks ometi võeti seadus vastu (Ekrel paluks mitte lugeda)

Postitas:
Kägu

https://www.delfi.ee/artikkel/92869739/riigikogu-kiitis-heaks-alaealised-noored-saavad-varsti-poorduda-ise-psuhhiaatri-poole

See on üks olulisemaid seadusi mis sel aastal vastu võeti, see seadus päästab sadade noorte elu ja parandab tuhandete Eesti laste elukvaliteeti. Senini ma ei saanud aru, miks oli vaja Ekrel selle seaduse vastu seista, sest ühtegi normaalselt argumenti me sealt ei kuulnud.

Sa pole normaalne, sellepärast sa ei kuulnudki. Loomulikult olid kõik vastuargumendid normaalsed. Äärmiselt ohtlik ja kahjulik seadus, aga ühiskond jaguneb üldteadagi 20/80 ja see on konstant. Targad on vähemuses, alati.
Ülejäänud 80 juhinduvad propagandast. Alati.
Ennustan, et kui seda võimalust nüüd palju kasutama hakatakse, tõuseb noorte või üldse enesetappude arv veelgi. Kui lollikari seda ükskord märkama hakkab, süüdistavad nad kõike muud ja kõiki teisi, ainult mitte iseennast.

+20
-42
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt