Esileht Ajaviite- ja muud jutud Argo Aderi sekskirjad naise heale sõbrannale. Vastus teemale: Argo Aderi sekskirjad naise heale sõbrannale.

Postitas:
Kägu

Ader, see on üks asi. Seksipuudus paneb meestel katuse sõitma, ma natuke saan sellest isegi aru (kuigi muidugi peaks mees ikkagi suutma sellega toime tulla).

Aga veel räigem on, et keegi sellise asja meediasse paiskab, teadlikult, tahtlikult, ei narkotsi ega sugutungi ajel, vaid täie mõistuse juures. Kui enne sai Aderi naine ainult natuke haiget, siis nüüd saab väga. Krt, mis asi meie meediast saanud on, mingi kättemaksu tööriist, timukakirves. Ajage asju omavahel, mis te pasundate sellest. Madal.

Aa, see ilmselt oligi neil nii mõeldud, et naine ka haiget saaks! “”Maarja sai sellest teada ja tundub, et leppis või mõistis oma meest, kes väitis, et selline käitumine oli tingitud suurest depressioonist, millesse ta beebimajandusega seoses on vajunud. See oli ka viimane kord, kui Maarja ja ta sõbranna omavahel suhtlesid. Argo on püüdnud aga hiljemgi veel paaril korral naisega ühendust võtta,” räägib allikas.” Sõbranna solvus, et Aderi naine temaga enam ei suhtle või et paar kokku jäi – ja pani ära! Puhas karistus, probleem oli ju selleks ajaks juba lahendatud. Okse!!!!

+20
-42
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt