Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad Vastus teemale: Suunamudijad

Postitas:
Kägu

Ma nüüd tootsin klikke ja käisin lugemas, ahmin õhku ja natuke tahaks ka oksendada. Aga vbl tõesti, kui inimene ise rinnaga toitnud ei ole, siis ta äkki kujutabki asju sellisena ette. Samas, kui ma oleksin selle aparaadi tootja, kes temalt reklaami tellis, siis reaalselt praegu oigaksin kõveras põrandal ja katkuksin juukseid. Selle teksti on kirjutanud NAINE. Sihtgrupiks on põhiliselt teised naised, kes on lapseootel või just emaks saanud. Tekstist saame teada, et õige ema eesmärgiks on terve päev, jah, terve päev, triikida, koristada, teha söögiks rebitud liha ja õhtul mehe kõrval sekspesus filmi vaadata. Tite imetamine on tüütu segav tegur selle plaani täitmiseviimisel, mis ajab nii ema kui lapse närvi. Ainult nuppu vajutavad emad on suutelised beebiga plutitama, mängima ja teda arendama, need teised, kel tissidest piima tuleb, on piimamasinad, kes on kogu aeg närvis ja ajavad oma beebid ka närvi. Noh, naine, kumma valid?

Vabandust, kas see on aprillinali või on see inimene natuke peast segi keeranud? Kas talle maksti selle naisi alandava ja emasid mõnitava teksti eest raha, aastal 2021, sellise jutu eest? Kas pärast selle üllitise lugemist peaks keegi veel seda masinat osta tahtma?

Ma kusjuures mäletan, et proua ise esimese lapsega ikka alguses proovis imetada, aga piima ei tekkinud. Kirjutas ka blogis, kuidas olukord juba lapse jaoks kriitiliseks muutus, kuni üks imetamisnõustaja jaole sai, et tal polegi piima rindades. Ja kuidas pärast ta elu eest püüdis siiski pumpamise ja ravimite abil piimatootlust käima saada, aga ei õnnestunud. Mul on kahtlus, et äkki ta sai sellest tookord mingi trauma, mis nüüd sellises suhtumises väljendub. Kas see teeb talle nii hirmsasti haiget, et ta ise imetada ei saa, et vastukaaluks tuleb sellist “hapud viinamarjad” juttu ajada?

Vabandan muidugi juba ette ja taha, minu kommentaari on kirjutanud piimamasin, lausa pesuehtne lüpsilehm. Minu laps ei saanud oma terviseprobleemide tõttu rinnast imeda, seega mina vajutasin ka nuppu, rinnapumba nuppu nimelt, öösel ja päeval, 10 kuud järjest. Tõepoolest, ma sel ajal ei valmistanud eriti liharoogasid ja sekspesus filme ka ei vaadanud. Ma tõesti leian, et see tema tekst on kõigile emadele näkku sülitamine, ükskõik, kuidas nad oma lapsi söödavad. Päriselt, et saaks triikida ja sekspesus olla? WTF?

Minule küll ei ole keegi selle tekstiga näkku sülitanud. Palun räägi ikka enda eest, mitte kõigi eest.

0
-44
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt