Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meil on väga rahulik politsei Vastus teemale: Meil on väga rahulik politsei

Postitas:
Kägu

Selle videoga üritati muidu tõestada politsei brutaalsust. Kas teie näete seda?

Mina näen selles teemaalgatuses vaid seda, et perekooli kriiskavliberaalid, kes said valitsuse tagasitõmbumise tõttu luti suhu, on nüüd massiliselt viskunud Eesti stasi kaitsmise barrikaadidele.
Enne toodeti meeleavaldajate ja ekre pihta mõnitavaid teemasid, nüüd, kui need on peaaegu juba võidu saavutanud (kremli abiga!), siis on kriiskajate tuuesuund muutunud – siluda seda damaget, that has been done.

Ma ei ütle, et need inimesed, kes seal koffikus istusid, kõik hirmus seaduseteadlikud on, aga näha on, et nad on vaeva näinud ja nad on juba poolel teel sinnapoole.
Tõepoolest, pole meil ju kohustust dokumenti kaasas kanda ja kui keegi pole ka millegagi hakkama saanud, pole politseil õigust neid torkida.
Sellest politsei iseenda identifitseerimisest pole vist mõtet rääkidagi – portorollo siseminister käskis neil järsku miskipärast nimed rinnalt maha võtta ja mingite numbriitega asendada – jõhkrutejate nimed jõudsid ju läbi rahva fotode ja videote internetti.

Aga jõudu sulle liberastitädi! Sa pead neid politsei kaitsmise teemasid veel päevas oma tükki kolm hakkama siin vorpima.
ja kerge ei saa see sul olema, sest mõned in isegi veel ka perekoolis täiesti normaalsed.

PS. Kas sa oled PPA või reffide palgal, tekib küsimus? Ilmselt siis PPA…sest reffid ega KaKa ju “ei teadnud, mida meie kohalik Stasi teeb”

+1
-44
Please wait...