Esileht Ajaviite- ja muud jutud Silvia Ilves Vastus teemale: Silvia Ilves

Postitas:
Kägu

Olen näinud kahte videot temast protestidel. Üks oli see, kus ta võttis tšello ja hakkas hümni mängima ja teine see, kus ta oli politseinike peale kuri ja räuskas, et need ei tegele teda kuhugile saatnud nolgiga, vaid teda piiravad. Hümni mängimine tuli kohe peale seda kui see kottpükstes trummar või kitarrist politseibussi lohistati ja rahvas marru läks. Minu meelest oli hümn see, mis seal mässu ära hoidis, kuna inimeste silmis oli too politseibussi tõstetud noormees kangelase staatusesse tõstetud. Prl Ilves mängis hümni lõpuni ja soovis ju tegelikult lahkuda, aga tal ei lastud. Politseinikega rääkis ta viisakalt arvestades olukorda ja seda, mis emotsioonid võivad inimese sees olla kui tema ja tema lapsed on ümber piiratud politseinikest, kes nõuavad isegi pilli endale + laps nutab + rahva seast mingid hullud karjusid, et veel õli tulle visata + kõik filmisid jnejne. Tal ei olnud see ju ette planeeritud, ta on lihtsalt ullike, kes ei näinud seda kõike ette ja ei oska enam kõigega toime tulla. Mul emana (ja eesliinitöötajana, kes on koroonahaigeid põetanud ja palju näinud) tuleb iga kord pisar silma kui seda hümniga videot näen. Teine video ajab vihale. Iga nolk ei peaks saama inimesi tänaval kusagile saata lihtsalt seetõttu, et ta maski kannab. Ülejäänud reeglid peaksid ka edasi kehtima ja politseinikke oli seal piisavalt, et ka see noormees kinni võtta.

+11
-45
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt