Esileht Pereelu ja suhted Kui vanemad on ebameeldivaks muutunud Vastus teemale: Kui vanemad on ebameeldivaks muutunud

Nagu hakkab teist vanemat siunama, nii ütle: palun lõpeta või ma lõpetan kõne (lähen kohe ära)!

Nalja teed või? _ TA pole selleks võimeline.

AINUKE asi, mida ta teha suudab, on siin perekoolis anonüümselt halada.
Kui on vaja nende mammade-papade ees sirgelt püsti seista ja kõva häälega seda öelda, siis enne saavad tema püksikesed märjaks, kui see juhtub.

PS. Kui need “kass ja koer” on nii kaua koos olnud, ju siis selles kakluses neid mõlemaid ühtviisi midagi erutab ka.

Kui ei, oleks nad juba ammu lahku läinud.
Aga ka SEDA VÕIB NEILE ÖELDA, et kisage ainult siis, kui mind ei ole ja ma ei taha sellest mitte midagi kuulda.

Aga noh, perekoolika jaoks muidugi võimatu missioon.
Ja ainuke seletus, miks ta ei julge neile otse midagi öelda – rahaline toetus kaoks ära.
See pole mitte ainult TA-st naisel siin suu kinni pannud, vaid viimasel ajal kuni peaministrini välja.

Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 19:17; 28.04 12:14;
Kommentaarist on juba teavitatud