Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas olete tundnud kahjurõõmu? Vastus teemale: Kas olete tundnud kahjurõõmu?

Postitas:
Kägu

Mul oli kunagi sõbranna koolipõlvest kellega sai tulest veest läbi käidud, uude linnagi koos kolitud ja arvasin et jääme parimateks sõpradeks kogu eluks. Siis hakkasime rohkem vastassooga sõbrustama ja me kokkusaamised jäid harvemaks. Kuni ühel päeval jooksis üks mu kauakestnud suhe karile ja lootsin kangesti et ehk saame ikkagi veel kokku, sest olin endast väga väljas, teist kedagi toeks polnud võtta ka uues elukohas. Tema aga ei suvatsenud vastata ei mu kõnedele ega ka meilidele. Läksin siis ise etteteatamata ta juurde ja tegin talle korraliku peapesu. Selgus, et ta oli hoopiski õnne tipul, tegi pulmaplaane oma kihlatuga ja kellegile teisele aega enam ei jäänud. Igatahes rohkem me enam ei kohtunud, kuni mitu aastat hiljem avastasin sotsiaalmeedias et ta otsib spetsialistide abi oma tugevalt autistlikule 8a lapsele, kes ei räägi. Muidugi ma kellegile midagi niisugust ei sooviks ja arvan et temaga juhtunu on ikka väga hirmus aga ikkagi tunnen, et karma tegi miskitmoodi oma töö, ja see kui palju ta ükskõiksus tol raskel ajal mulle haiget tegi, jõudis kuidagi kaudselt ringiga temani tagasi. Pange miinuseid, olen need täiega ära teeninud.

+2
-46
Please wait...