Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad Vastus teemale: Suunamudijad

Postitas:
Kägu

Issand, hakkab pihta see kaitsjate jagamine. Kirjutasin talle otse ka, et ta otsingud ei olegi kellelegi pinnuks silmas vaid see, et ebaeetiline oli jagada vahepeal peostorysid.

ei huvita ka enam kui paneb mu avalikkusele nähtavale. Mina ei tunne, et valesti kirjutasin talle🙂

Mis ta oleks pidanud siis lahinal nutma ja oma planeeritud tegevusi mitte tegema? Sorry aga lapsi sureb iga päev ja elu läheb edasi, eeldaksin ka siis et sa vaid päevad läbi nutaksid ja istuksid käed kössis kodus, sest elu nautimine selle nukra tõe kõrval on ju täielik patt. Või kas te ise tormasite kohe otsima? Vastus on ei. Aga sinu valitsemise all läheksid vist hukkamisele need inimesed, meenutab veits Nõukogude Liitu, kui suure juhi surma tõttu pidid kõik mitu päeva nutma ka mustas ringi käima, ikkagi isake suri 🙁 See oli täiesti võõras laps talle, isegi hea, et ta neid kuulutusi jagas ja huvi tundis, aga tundub et see ka ei sobi teile ju. Võta siis kinni, aidata ei tohi aga mitte aidata ka ei tohi, suht bipolaarne olukord teil moraalijüngrid 🙂

“Sorry aga lapsi sureb igapäev” Mõtled ka mida kirja paned? Loodan, et su enda lapsega kunagi midagi ei juhtu ja keegi ei tule ütlema “kle sorry aga lapsi sureb igapäev ja elu läheb edasi”.

Aga surebki ju, mis sa siis teed, nutad KÕIKIDE pärast või? Ei nuta ju, nõme oled, silmakirjalik oled. Küll aga tähtsustad nüüd ühte juhtumit üle, sest Triinuliis jagas seda. Poleks ta jaganud, poleks sul sellest sooja ega külma, oleme ausad.

+3
-47
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 62 korda. Täpsemalt