Esileht Ajaviite- ja muud jutud Malluka solvaja/alandaja naine kaebab M kohtusse Vastus teemale: Malluka solvaja/alandaja naine kaebab M kohtusse

Postitas:
Kägu

Mina vaatan asja veidi teise külje pealt ja annaksin õiguse mehe naisele ja ta lastele. Miks? Mees on pannud enda profiilile kaitseks lapsed üles ja Mallukas astuski lõksu ja hakkas mehega koos tema peret alandama. Mõistlik oleks ajada asja ametlikke kanaleid pidi, kus tuleks sellisele asjale ametlik käik anda ja naine-lapsed mängust välja jätta. Milleks oli seda vaja nii avalikult ajada? Antud juhul ma usun, et kannatada saanud naine-lapsed saavad võidu, kuid neile jääb plekk külge kogu eluks. Mees saab ka kaudse võidu ehk siis ainsaks kannataks antud loos jäävadki mehe pere, mitte mees ise ega ka Mallukas. Seega mida Mallukas kokkuvõttes saavutas? Alandas võõrast naist ja tema lapsi.

Tõsiselt, naised! Pange ennast nüüd kannatada saanud naise olukorda – teda ja ta lapsi on alandatud, tema mees on osutunud kellekski teiseks ja siis tuleb veel kirsina tordil sulle ja su lastele kaela avalik näitamine ja alandamine. Kas ikka tundub õiglane, kui ennast sellesse olukorda mõelda???

 

+5
-54
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt