Esileht Koroonaviirus COVID-19 Eesti eliit ja eilses päevas elamine vaktsineerimise osas Vastus teemale: Eesti eliit ja eilses päevas elamine vaktsineerimise osas

Oeh, levitavad ikka, kui nad nakatuvad, JAH, aga kui kõik oleks vaktsineeritud, siis las ta levib, sest 99,9% vaktsineerituid põeb viirust kergelt, haiglaravi vajamata. See on asja uba, saate ometi aru?

Sa kõrvalmõjudest pole midagi kuulnud? Kui kõik oleks vaktsineeritud, siis oleks vaktsiini tagajärjel surnuid inimesi  rohkem kui viiruse tagajärjel sureks. Kui on trombi tekkimise oht, mis on sina valik. Kas kindla peale minek, et lased end vaktsineerida ja trombi tekkimise oht kasvab kohe kiiresti suureks või vaktsineerimata olemise. Vere hüübimisega seotud probleemidega võid inimese ühe süstiga sisuliselt tappa. Et ikka parem las vaktsineerib? On neid, kes ei talu üldse ühtegi ainet enda kehas, lähevad ülekere väikseid punaseid täppe täis, mis tohutult sügelevad. Tahaksid endale neid sügelevaid täppe? Ilmselt tahad, muidu sa ei kirjutaks siia sellist postitust.