Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas vabaneda tööl väikelapsega üksikemast? Vastus teemale: Kuidas vabaneda tööl väikelapsega üksikemast?

Postitas:

Kui vana laps on? Võin ette kujutada selle ema meeleheidet, kui ta töö kaotab ja üksi peab last ülal pidama-kasvatama. Äkki saaks ikka kuidagi rääkida, et ta otsiks kedagigi, kes lapse juures oleks vähemalt osa päevigi. Või on palk selline, et see ei tule kõne allagi? Siis peategi ära kannatama..

Laps on veidi alla kahene. Minu enda lapsed läksid lasteaeda veidi üle kolmeselt ja vaid mõned päevad nädalas algul ja ka siis olid nad pidevalt haiged veel mitu aastat. Mul oli muidugi võimalus töötada kodust ja käia kontoris vaid osadel päevadel nädalas. Lisaks kasutasime vahepeal hoidjat. Mul oli see majanduslikult võimalik.

Too laps läks olude sunnil 1,5 aastaselt täiskoormusega lasteaeda ja seega pole lootustki, et asi paraneks. Ma mõistan, et ta ei saaks muidu rahaliselt hakkama. Minu jaoks on üldse müsteerium, kuidas sellise palgaga, mida ta teenib üksindagi ära elada suudetakse, rääkimata laste ülalpidamisest, aga ma ei saa lasta ka tal oma käitumisega tervet kollektiivi mürgitada.

+21
-43
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.08 11:48; 15.08 11:55; 15.08 11:57; 15.08 12:06; 15.08 12:09; 15.08 12:13; 15.08 12:16; 15.08 12:23; 15.08 13:42;
To report this post you need to login first.