Esileht Pereelu ja suhted Mehe naeruväärne kingitus Vastus teemale: Mehe naeruväärne kingitus

Postitas:
Kägu

Jah, tean, et kingitud hobuse suhu ei ole viisakas vaadata, aga no tõesti – mees kinkis mulle jõuludeks kaks karbikest komme! Ta näeb mu igapäevast võitlust kilodega ja pagan küll! – ta fantaasia ei küündi kaugemale kui osta mulle kodulähedasest kauplusest kaks karpi komme! Tõesti ei tea, kas nutta või naerda. Tundub, et Perekooli igihaljas soovitus “Lahuta!” on praegusel juhul ajakohane … Õudselt pettunud olen! Selline närune tunne on praegu, et ta ei viitsi üldse natukenegi pingutada, et mulle jõulukingitusega rõõmu teha.

Kurb lugeda, milliseks kommertsürituseks see jõulude pidamine muutunud on.  Mõtlesin just enne saate “Inglite aeg” peale – on nii palju inimesi, kes ei saa endale ei kinke ega jõululauda lubada! Vōi isegi mitte lähedastega koos olla jõulude ajal. Mõne inimese unistus oleks see kaks kommikarpi praegu. Ausalt, natukene mõru lugeda sellist vingumist mingite kingituste pärast. Nii piinlik lihtsalt, kohutav.

+19
-47
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud