Esileht Ajaviite- ja muud jutud Jete Lisee pere majakerjamise uus teema Vastus teemale: Jete Lisee pere majakerjamise uus teema

Postitas:
nätakas

Ju neile ei sobinud, et nende ülimalt priiskav eluviis (kallis tõukoer, peaaegu täielik muumitasside jm kollektsioon koos eritellimusel riiuliga, reisid, restoranide külastused, kontserdikülastused, köök täis kallist tehnikat, maja nii täis tuubitud igasugust nänni sh apple’i arvutid ja suured telerid magamistubades jnejne) nähtavale toodi. Selle kõige finantseerimiseks neil enda sissetulekuteks ei oleks elu sees piisanud. Seda enam kui maja kommunaalmaksed 3000eur on. Kasutatakse annetajate raha, et endale luksuskaupu ja mõttetut nänni kokku osta. Laps ei saa sellest abi. Aruandlus eelnevate annetuste kohta on olematu, kes küsib, saab bloki ja kommentaar kustutatakse. Tegu on ka Tony Aaslaiu pere sõpradega, aga Kertu Kirsipuu kerjas juba ammu enne neid, seega idee saadi pigem temalt kui vastupidi. Kui mitu korda ta on puhta nahaga pääsenud nii, et inimesed usuvad ja saab raha kokku.

Kuule, sa ju ei tea, millise raha eest pere neid asju endale lubada on saanud, palju vanavanemad teeivad. Ma ka ei arva, et pere praegune raha küsimine normaalne on, aga kas see ikka on meie asi, milline köögitehnika neil on.

+4
-60
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud