Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõlariga rannas käimine Vastus teemale: Kõlariga rannas käimine

Postitas:
OriginalTaste

Siin ongi mingid kummalised inimesed. Välismaa randades on musa, elu käib, inimesed k’ivad seal suhtlemas. Lapsed karjuvad, möllavad, keegi ei häiru sellest. Eestis on inimestel ainult lõputu viha, oi ma vihkan seda last, ma vihkan seda noort kes kuulab rannas muusikat, ma vihkan seda karjuvat kajakat, vihkan vihkan vihkan kõiki ja kõike – olen eestlane.

Ära nüüd üle reageeri. Keegi ei vihka kedagi. Eestlastele on lihtsalt omane vaikuses ja rahus omaette toimetamine, normaalne tagasihoidlikkus, võõrastega suhtlemisest hoidumine jne. Me lihtsalt oleme sellised.

Pole vaja meile peale suruda oma lõunaeuroopalikku mudelit, kisa-kära, rahvamasse, kõikidega kallistamist.

Igaks juhuks veel kord toonitan – me ei vihka kedagi.

Mine ela siis metsas kusagil talus, aga siis karjuvad jälle linnud ja kusagil haugub koer, viriseksid ju ikka edasi. Vaata esimese vabariigi aegseid rannapilte, isegi filme on youtuubis olemas. Möllu kui palju, võib-olla siis ka mingi osa eestlaseid soigus kusagil kodus kuidas ei saa rannas olla, ei saa mujal olla, kõik häirib. Aga paljud inimesed ikkagi nautisid suve.

+4
-51
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud