Esileht Koolilaps 10-aastane poiss kakab püksi RE: 10-aastane poiss kakab püksi

Postitas:

Minu lapsel oli see pükste määrimise probleem 3-4 aastasel, siis tõesti põhjusel, et ükskord oli kaka kõva ja ilmselt veidi valus kakada. Proovisime nii riidlemise kui ka meelitamise ja äraostmisega, midagi ei toiminud, käisime psühhologil (mahavisatud aeg ja raha) ja lastekirurgil, proovisime duphalaci, vaseliinõli ja guttalaxi, midagi ei aidanud. Probleem kestis üle aasta, viimaks sai vist ikka rääkimisega, mõne korra microlaxi kasutamisega (kui ikka juba ligi nädal polnud käinud) asja joonde.
Sugulasel oli teemaalagataja pojaga samas vanuses, ka unustas ennast arvutisse tundideks ja vetsu polnud aega minna, aga kuidas tema lahti sai, ei oska kahjuks öelda.
Mina soovitaks kõigepealt õiget ja piisavat toitumist (et kaka poleks kõva ja seda tekiks piisavalt), vaseliinõli või duphalaci vajadusel (vaseliinõli ei ole eriti lahtistav, pigem teeb kaka väljumise libedamaks ja duphalac ei tohiks ka mingi selline asi olla, mis kõhu lahti lööb, vähemalt minu lapsel soovitavas annuses ma küll eriti lahtistavat toimet ei märganud) ning rääkimist ja kiitmist kui tubli on olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.