Esileht Koolilaps 10-aastane poiss kakab püksi RE: 10-aastane poiss kakab püksi

aga kasuta premeerimismeetodit, isegi siis kui see sulle rahaliselt kalliks maksma läheb.
mina kasutasin seda tüdruku küüntenärimise puhul-enne olime pool aastat püüdnud rääkida, hurjutada, isegi omalmoel karistada. siin, perekoolis, soovitati panna spets hullusti maitsevat küünelakki. keegi isegi soovitas kanasitaga määrida :)ei midagi.
siis aga kuidagi jõudsin enda arvates geniaalse lahenduseni..ok geniaalseks osutus see siis kui nägin, et suurepäraselt toimis.
selles vanuses lapsel on kindlasti omad soovid- väiksemad- maiustused, suuremad- mängud, veel suuremad -uus telefon vms.ne.
alusta motiveerimist- 1 päev püksid puhtad- lemmikmaius, kolm päeva püksid puhtad mingi veidi suurem asi ja kui kuu täis siis mingi päris suur.
mul veidi piinlik öelda, aga meie tütar jõudis sellise tehnikaga kaasaskantava videoplayerini. kui ühel päeval näris, siis läks see päev miinuspäevana kirja ja ihaldatud asi liikus selle võrra edasi.
kui rahaliselt võimalik, siis tasuks küll proovimist, isegi kui see väga pedagoogiline ei tundu.
lapse puhtus ja enda hingerahu maksavad ikka ema jaoks hiigelpalju, arvan.