Esileht Koolilaps 10-aastane poiss kakab püksi RE: 10-aastane poiss kakab püksi

Postitas:
zy

RE: 10-aastane poiss kakab püksi

[small]Roosa Panter kirjutas:[/small]
[tsitaat]Katsu aru saada, mis kellaajal tal see juhtub tavaliselt ning hakka teda pisut enne ise kakale saatma. Meil tekkisid lapsel probleemid kõhukinnisusega (lasteaias ei kakanud) ning seadsime sisse range re¸iimi – igal õhtul teatud kellaajal läheb istub WC-s koos koomiksitega ning teeb häda ära. Vahel võib aega minna rohkem kui pool tundi, aga reeglina on keha kenasti selle rutiiniga ära harjunud ja asi käib nagu kellavärk.[/tsitaat]
Sellel ei ole kellaaega, ma arvan. Sest määrimine ei juhtu kinnihoidmise ajal vaid siis kui on juba päevi kinni hoitud ja soolde enam rohkem ei mahu.

Soovitan proovida Duphalaciga. See teeb kui regulaarselt iga päev võtta roojamassi nii vedelaks, et kinni hoida ei õnnestu. Sellega peaks tekkima motivatsioon poti kohal olla sel ajal kui tuleb.

P.S. Ta ei pruugi sulle seda lihtsalt rääkida, aga kinni hoitud kaka on sooles vedelikust nii tühjaks imetud ja kõva, et selle väljapunnitamine ei saa olla mittevalus. Seetõttu ka hoiab järgmine kord kinni, et eelmine kord ei olnud protsess kerge.

P.P.S Teie probleem ei ole sugugi harv esinema. Meilgi ette tulnud (küll pisut nooremas vanuses lapsega aga sisu täpselt sama).

0
0
Please wait...