Esileht Koolilaps 10-aastane poiss kakab püksi RE: 10-aastane poiss kakab püksi

Postitas:
zy

RE: 10-aastane poiss kakab püksi

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu meelest, no täiesti ebaprofesionaalselt lähenedes ja puhtalt vaatlusele oma lähikonnas tuginedes, ütleks, et see kellaajaline kakale saatmine võiks küll lahendus olla. enamikel inimestel käib kakamine üsna kindlal ajal ja harjumuspäraselt. Kord päevas kas hommikuti või õhtuti. Soovitaks siis pigem õhtust aega harjutada, sest siis on aega rahulikult kempsus istuda. Kui ta põhimõtteliselt ignoreerib kakahäda, siis järelikult ei ole probleem selles, et ta ei tea, millal tuleb või kas igapäevaselt tuleb, vaid ta lükkab edasi. Kui sina aga ta igal õhtul enne magama minekut ja pesu kakale saadad, koomiksi ka kaasa annad, siis pole tal ju põhjust kinni hoida ja tagasi lükata, vaid teebki ära. Varem või hiljem.

Ma ei tea, proovi ehk.[/tsitaat]
Meil näiteks istutigi pool tundi kuni tund seal tualetis ja lõpuks öeldi ikka, et \”ei tule ju\” või \”ei ole häda\”. Ja jätkus samas vaimus. See ei toiminud.
See igapäevane saatmine hakkas toimima hiljem, kui laps juba ise aru sai, et polegi nii hirmus (s.t. roojamass oli mitmed korrad juba pehme ja kakamine piinadeta).

0
0
Please wait...