Esileht Väikelaps 2,6 aastasel sõimes möllavad tuulerõuged, kodus imik. Mis teha? RE: 2,6 aastasel sõimes möllavad tuulerõuged, kodus imik. Mis teha?

Postitas:

meil oli väiksem nädalane, kui suuremal lapsel avaldusid tuulerõuged väga raskel kujul-ta oli siis 8 ja sai need koolist. Laste perearst ütles, et tuulerõuged on väga-väga nakkavad ja kindlasti haigestub ka väiksem. Kõige hullem asja juures veel see, et alla poole aastased ei saa ka immuunsust. Õhkõrn lootus on, et kui ema on põdenud, siis rinnalaps saab rinnapiimast kaitset, aga arst oli rohkem, kui kindel, et ei pääse. Meil aga oli veel hullem variant- oma ema teada ei ole tuulerõugeid põdenud ka mina ise, lisaks veel rinnapiima nappus (pisike sai rpa-d lisaks). Lasin endale vereproovi teha ja sain teada, et mina olen ise tuulerõuged nn. nähtamatult põdenud.
Lõpptulemus oligi see, et väiksem ei jäänudki neisse, ehhkki olime selleks juba valmis. Pole vaja ette muretseda. Ega see mingisugune surmatõbi ole. Minu vanemal lapsel olid need küll väga intensiivsed- 40 palavik, terve keha kaetud hiiglaslike villidega. Tema sai lausa viirusevastast ravimit. Ma ei ole kuulnud, et mõni laps tuulerõugetesse sureks. Armid jäävad ka suurematele.
Võta asja rahulikult. Kui jaksad, võiksid tõesti suurema mõneks ajaks koju jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.