Esileht Beebi ja mitmikud Allergikute emad, aidake! RE: Allergikute emad, aidake!

Postitas:
terav pliiats

RE: Allergikute emad, aidake!

mul selle titega üsna samasugune olukord su loo algusest kuni siiani, seega juba u 4 kuud olen olnud rangel dieedil ja lapse nahk luubi all.
1. mina sain arstilt korralduse minna hormoonkreemilt maha järkjärgult, vastasel korral (ainult väliste ärritusnähtude kadumiseni kasumisel) pidavat nahas sisemine põletik ikkagi alles jääma. nii et mina kasutasin esimese kuuri ajal paar päeva 2x päevas, paar päeva 1x päevas, siis päev vahet ja 1x päevas, siis 2 päeva vahet ja 1x päevas. u 10 päeva võttis aega. hiljem olen ainult väga hulludel juhtudel hormooni kasutanud, muidu piirdun 2x päevas niisutava kreemiga – meil lilla essex
2. söögist-joogist. oled sa kõik oma suutäied ja lonksud tähele pannud ja arvele võtnud? ei mingit ühte kommi, ühte klaasi morssi, tilka piima kohvile, poolt võisaia jne jne jne? su loetelust ka banaan on (väga) kahtlane. kana kohta olen kuulnud erinevaid seisukohti, pigem ka eitavaid. ise püüan ka rukist-nisu vältida.
3. võimalikest muudest põhjustajatest peale toidu. nii palju kui mina olen lugenud/kogenud, siis nahal peaks imikutel eeskätt siiski tõesti just sisse joodav ja söödav avalduma (eeldusel, et pesuvahendid jms on ok). meil on ka kodus kass ja alguses suundusid kõik süüdistavad pilgud temale, aga lugenuna ja arstiga nõu pidanuna jätsime ta rahule 🙂
4. praegune külm, pime ja rõske aeg soodustab ka igasuguseid nahahädasid oluliselt.

ega muud kui pikka närvi ja tugevat vaimu!
P.S. ainus hea asi on meie puhul selle kõige jubeduse juures minu kaalunäit, aga eks tulebki õppida väikestest asjadest rõõmu tundma 🙂

0
0
Please wait...