Esileht Pereelu ja suhted Armuke oleks lahendus? RE: Armuke oleks lahendus?

Postitas:

Kas naine saab mujalt keppi või mitte, seda sa ju tegelikult ei tea. Sa võid siin käega vastu rinda taguda ja rääkida mingist arenevast IT-st, aga kaval naine oskab ikkagi \”toimetada kõrvalt\”. Ma ise suksutan juba aastaid ühte vana pruuti, kes teise mehega koos elab, aga kuna see kooselu ei ole just kõige parem ja mulle vana pruut meeldib, siis…Eks väikestviisi toetan teda ka rahaliselt, kuna tema enda mees on ihnuskoi.

See selleks, mis nõu ma sulle mehena annaks. Mõtle sellele, mida kasutaja kaarel soovitas. Leia endale neiu, kes otsib sponsorit või veel parem kui neid oleks nii 4-5 tükki. Sul saab vaheldusrikas elu olema, saad erinevaid naisi keppida. Üks teeb paremini minetti, teisele meeldib koerapoos, kolmas ratsutab peal hästi… Ei pea raiskama aega teatris ja kohvikus käimisega, kus võid tuttavatele vahele jääda. Lihtsalt seks ja kõik. Raha peab muidugi selleks olema. Olenevalt sinu seksisagedusest ja sponsoriotsija neiu kaunidusest arvesta nii 200-400 ¤ väljaminekuga kuus. Kunagi sain Narvast konkreetse pakkumise päris kenalt neiult, et kuutasu on 800 ¤ ja käi ja kepi kuis jaksu jätkub. Minu rahakotile jäi see kalliks ning Narvas ma ka ei elanud, aga neiu oli priima. Sellised soovitused siis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.