Esileht Veebikonstaabel avarii- kas olen tõesti süüdi RE: avarii- kas olen tõesti süüdi

Postitas:

[small]andero- kirjutas:[/small]
[tsitaat]Antud olukorda on keeruline hinnata teadmata täpseid asjaolusid.
LS § 47 Sõiduraja ja -rea vahetamine

(1) Kõrvuti sõitvate sõidukite juhtide vastastikusel sõiduraja ja -rea vahetamisel peab juht andma teed temast paremal oleva sõiduki juhile.

ja samuti

§ 17. Tee andmise üldised kohustused
(5) Mitterööbassõiduki juht peab andma teed:
5) juhi suhtes paremalt lähenevale või paremal asuvale sõidukijuhile, kui sõidukite liikumisteed lõikuvad ja sõidujärjekord ei ole käesolevas seaduses teisiti määratud;

Teemast lähtuvalt asus teemaalgataja otsa sõitjast paremal mistõttu võib oletada, et siiski otsasõitja ei järginud liiklusseaduse nõudeid

Soovitkasin teemaalgatajal järgida siin toodud juhiseid: http://www.eksl.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=147&Itemid=204&lang=et%5B/tsitaat%5D

<poll ütles, et mina ei veendunud ohutus manöövris enne vasakule minemist, kuigi ma tegin seda. Vaatasin, et ta on piisavalt kaugel.

Mis puudutab seda allkirja, siis ju tegelikult on mul mobiiliga tehtud pildi mis tõendavad, et ma olin praktiliselt 2/3 juba vasakpoolses reas. Kui ma oleks talle ette keeranud, nagu ta pollile valetas, siis oleksid meil katki küljed, mitte minu auto tagaosa ja temal esiosa…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.04 19:59; 21.04 20:22; 21.04 20:52; 22.04 11:09; 23.04 11:20; 24.04 23:14; 29.04 11:43;
To report this post you need to login first.