Esileht Imetamine beebile lisaks rinnale ka lisatoitu-palun nõu RE: beebile lisaks rinnale ka lisatoitu-palun nõu

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Algataja ei saa seda enne teada, kas tema on selle paari protsendi hulgas, kel rp ei hakkagi tulema, kui on oma beebiga ära proovinud.
Kahju, et Sinuga nii läks. Aga lootust võtta teiselt, oma negatiivse näitega, ei tohiks. [/tsitaat]

No ma ei tea, küsitud oli seda, kas kellelgi on samalaadset kogemust olnud. Mul on, huvitav küll, miks ma siis oma näidet tuua ei võiks? Pealegi ma ei arva, et mu näide kuidagi väga negatiivne on ja kindlasti pole ma mingi haruldus! Ma ei püüa kellegi lootust kaotada, samas arvan, et nii järsult ainult RP-le üle minna oleks väga rängalt lapse tervisega riskimine, eriti juhul kui tõesti praegu ainult 1/3 toidust praegu rinnapiim on ja lapsel kaaluiibega probleeme. Mu imetamisnõustaja muuseas pidas seda imeks, et siinsete nõuannete järgi toidetud lapsed veel elus on… nojah, need on tema sõnad… Loodan, et eksin siin ja kui tõesti teemaalgataja seda taktikat proovis, siis temal see töötas. Lihtsalt on naisi, kellel tekibki piim väga aeglaselt, ja mina isiklikult üritaksin pigem vähehaaval piimasegu koguseid vähendada. Vähemalt minu puhul see õnnestus, praegu muide annan ainult korra päevas piimasegu kuni 50 ml, laps on kasvanud ja jaksab rohkem imeda, varsti loodetavasti jätan sellegi ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 11:09; 10.06 16:20;
To report this post you need to login first.