Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Clexane’i kasutajaid leidub siin? RE: Clexane’i kasutajaid leidub siin?

Postitas:

Mina ka Clexane peal. Teine rasedus süstimise peal. (Tegelikult oli juba esimest last oodates viimasel nädalal süstidega)
Eelmisel korral süstisin Fraxiparine ja Tallinna arstid ei vaevunud uurima, kas oleks vaja poole raseduse pealt ehk doosi muuta. Seega sündis laps hoolimata süstidest alakaalulisena ja suht keerulises seisus. Muidugi ma ei saa aru, kuidas nad mulle pisut vale verehüübivusprobleemi diagnoosisid. Üle-eelmisel aastal tehti Tartus täpsemad testid ja leiti, et hoopis teise nimega probleem. Ravimid suht samad, aga lähenemine veidi teine.
Nüüd süstin ka umbes 5-6.nädalast, aga Clexanet – see pidada parem olema. Kuni 20ndani süstisin kord päevas 0,4. Seejärel süstinud kaks korda päevas 0,4. Umbes 30.ndl palun ise arstil veel korra analüüsid teha, kas ikka piisab.
Süstimine iseenesest probleem ei ole. Kõik, kellele rääkida, näevad selles mingit hirmsat asja ja ohivad, kuidas nad ei suudaks. Ma kindel, et ikka suudaks küll, kui lapse pärast vaja.

Sünnitused – minul mõlemad keisrid olnud. Üldine praktika näeb ette ka kolmandat keisrit, kuid samas olen arstiga rääkinud ka loomulikust sünnitusest ja kui õnnestub raseduse lõpp toksikoosivaba hoida, siis arst kätt väga ette ei pane isesünnitamisele. Eks jälgima peab nii enne kui sünnituse ajal rohkem. Minul hetkel ükskõik, kuidas. Peamine, et beebi end hästi tunneks.
Sünnitusjärgne aeg olnud suht ok. 4-6 nädalat pärast sünnitust peab ka veel süstima ja siis vähehaaval lõpetama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.