Esileht Beebi ja mitmikud Hüperaktiivne beebi? RE: Hüperaktiivne beebi?

Postitas:
Kägu

RE: Hüperaktiivne beebi?

Hmm, tundub täitsa keskmise aktiivse lapsena. Võin sinu rahustuseks öelda, et minu esimene laps oli sinu kirjeldatust ikka palju hullem. Tänaseks väga tubli ja väga aktiivne väikelaps, samas on ta ka väga alalhoidlik, hell ja empaatiline. Tal on vaja ennast tühjaks rahmeldada, samas kui ta seda ka teha saab, siis on võimaline minu jaoks pea uskumatu järjekindlusega pikalt vaiksetesse ja keerulistesse tegevustesse süvenema. Kahese jonniiga oli muidugi ka, aga möödus üsna kergelt ja temaga saab väga lihtsalt põhimõtteliselt kõiges läbi rääkida ja tavaliselt piisab ühest lühikesest selgitusest, miks midagi ei tohi või midagi peab.

Teine laps sama vana kui sinu põnn praegu ja samuti tohutult aktiivne. On rp laps, seega pudelit ei saa, aga nt rinnast söömine peab meil toimuma vaikuses hämaras toas, muidu on ka nii palju igasugu paeluvaid helisid ja pilte, et hakkab muudkui uudistama ja sahmerdama. No ja lisatoidu andmine on ikka täielik nali omaette, tahab kaussi ja lusikat mul pidevalt käest ära krahmata, samal ajal sahmib jalgadega nii, et lamamistool kõigub ja üleüldse olen pidanud arendama välja tooli ja lapse käte-jalgade paigal hoidmiseks keerulise tehnika. Kui mees teda ise esimest korda sööta proovis, siis pidin talle ka õpetama, sest mehe sõnul oleks \”ilhtsam toita surmaheitluses visklevat kaheksajalga\” :D.

0
0
Please wait...